inwestor

partnerzy

 

Partnerzy, którzy współpracują z nami przy realizacji naszych zamierzeń inwestycyjnych to sprawdzone i uznane firmy, od lat działające w branży budowlanej i mające na swoim koncie wiele osiągnięć. Oddajemy w ich ręce nasze pomysły, bo mamy pewność, że efekt końcowy całego przedsięwzięcia będzie na najwyższym poziomie. Mamy również nadzieję, że obdarzą nas Państwo zaufaniem i zechcą zamieszkać w miejscu, do którego stworzenia przyczyniły się tak rozpoznawalne nazwiska i marki. 

 

Wizja Sp. z o.o.

Projektantem Casa Feliz jest Stanisław Deńko - jeden z najbardziej utytułowanych architektów w Małopolsce. Dyrektor biura architektonicznego Wizja sp. z o.o., autor projektów min. Muzeum Tadeusza Kantora, Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wiceprzewodniczący Małopolskiej Izby Architektów. Członek Wojewódzkiej Komisji  Urbanistyczno – Architektonicznej oraz wiceprezes krakowskiego oddziału SARP.

Chemobudowa

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa – Kraków Spółka Akcyjna, jako jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa. To firma, która od wielu lat działa w branży, realizując różnego typu inwestycje budowlane i deweloperskie. Przedsiębiorstwo zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel wszystkich branż budowlanych oraz dysponuje profesjonalnym sprzętem, co daje gwarancję najwyższej jakości i terminowości wykonania zleconych robót. W portfolio firmy znaleźć można dziesiątki prestiżowych obiektów, nie tylko o przeznaczeniu mieszkaniowym.

Przykładowe realizacje: Biblioteka Papieskiej Akademii Teologicznej przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie, Budowa Muzeum "Cricoteka" i przebudowa budynku na salę teatralną, Oddział Apartamenty Ludwinów, Apartamenty Cztery Korony, czy też Lofty w Młynie.

DEKRA

Nad jakością Casa Feliz będzie czuwać DEKRA Construction Management należąca do międzynarodowej Grupy DEKRA, wspierającej działania inwestorów na całym świecie od ponad 125 lat.

Organizacja ta realizuje zadania z zakresu usług eksperckich świadczonych na każdym etapie inwestycji, począwszy od organizacji projektu, poprzez zarządzanie realizacją inwestycji, aż po eksploatację obiektu. Specjalizuje się, między innymi, w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań w obszarze nadzoru inwestorskiego, kontroli bezpieczeństwa, koordynacji prac wykończeniowych najemców centrów handlowych oraz certyfikacji BREEAM. Głównym atutem DEKRA jest doskonale wykwalifikowana kadra ekspercka, wiarygodność potwierdzona licznymi referencjami oraz dbałość o Klienta i znajomość rynku lokalnego. Więcej informacji na stronie: www.budownictwo.dekra.pl.