inwestycja

standard osiedla

W celu uzyskania szczegółowej informacji, prosimy o kontakt z biurem sprzedaży.

lokale mieszkalne

Casa Feliz to 164 mieszkania w etapie I, 112 w etapie II, 74 w etapie III, 144 w etapie IV, 72 w etapie V, 144 w etapie VI oraz 143 w etapie VII. Wszystkie  z nich mają dostęp do licznych balkonów i tarasów. Drewniana obudowa balkonów, częściowo ażurowa, nadaje budynkom indywidualnego charakteru, a kontrastując z jasnym tynkiem ścian, budzi skojarzenia z nowoczesną architekturą skandynawską. To ciepły dom, do którego chce się wracać.

Dla mieszkań w części parterowej wydzielono prywatne tarasy i zielone ogródki, znajdujące się ponad poziomem ogólnodostępnych ciągów komunikacyjnych. Zieleń jest ważnym elementem małej architektury osiedla. Plany przewidują stworzenie terenów rekreacji dla mieszkańców i zagospodarowanie ich trawnikami i krzewami.

budynek

Casa Feliz to przemyślana koncepcja osiedla, zaprojektowanego w sposób nowoczesny i funkcjonalny. Na planowaną inwestycję składają się:

  • Etap I to dwa budynki mieszkalne (numery ewidencyjne 69 i 71), oba 6 kondygnacyjne, ze 164 lokalami mieszkalnymi, zlokalizowane na działkach 737 obręb 44 Krowodrza;
  • Etap II to dwa budynki 6 kondygnacyjne (73 i 75), łącznie ze 112 lokalami mieszkalnymi, zlokalizowane na działce 657/2;
  • Etap III stanowić będzie jeden budynek (79) o wysokości 5 i 6 kondygnacji, zlokalizowany na działce 619/11.
  • Etap IV to dwa bliźniacze budynki (numer ewidencyjny 81 i 83) realizowane na działce 619/13 obr. 44 Krowodrza. Znajdą się w nich po 72 mieszkania oraz po 2 lokale usługowe na parterze.
  • Etap V to jeden budynek o numerze ewidencyjnym 77 architektonicznie zbliżony do brył budynków etapów I i II. Na sześciu kondygnacjach znajdą się 72 mieszkania o pow. od 34 do 71 m2.
  • Etap VI to dwa bliźniacze budynki o numerach ewidencyjny 85 i 87 w których znajdą się po 72 mieszkania oraz po 2 lokale usługowe na parterze.
  • Etap VII to dwa budynki o numerach ewidencyjny 89 i 91 w których znajdą się łącznie 143 mieszkania oraz po 4 lokale usługowe na parterze.

Na poziomie -1, mieszczą się hale garażowe dostępne poprzez zadaszoną rampę zjazdową. Nowe budynki będą miały bezpośredni dostęp do ul. Żabiniec, jednak aby usprawnić komunikację zaprojektowano dla mieszkańców drogę wewnętrzną. Ma ona ułatwić dojazd i wyeliminować uciążliwe i hałaśliwe przejazdy tranzytowe. Oprócz garaży inwestor zaplanował także odpowiednią liczbę miejsc postojowych ogólnodostępnych.

Cały zespół mieszkaniowy wraz z otaczającą infrastrukturą nowego osiedla (budynki, garaże, miejsca postojowe, tereny rekreacyjne) jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne mają również wydzielone miejsca garażowe.

otoczenie budynku

Mieszkańcy Casa Feliz mogą na miejscu załatwić większość spraw dnia codziennego. Oferta znajdujących się w pobliżu sklepów oraz punktów usługowych jest bardzo bogata. Mieszczą się tutaj m.in. sklepy spożywcze, apteki, specjalistyczna przychodnia zdrowia, gabinety lekarskie, dentystyczne, miejsca opieki nad dziećmi, kościół, a nawet specjalistyczny sklep z artykułami dla zwierząt z salonem piękności.